سلفی ونیر کامپوزیت لمینیت ایمپلنت

ایمپلنت، اصلاح لبخند و لمینت دندان سلبریتی ها توسط دکتر محمدی

ایمپلنت دندان

ایمپلنت (Implant) یک روش درمان با دوام و مطمئن در زمینه دندانپزشکی و برای پر کردن جای خالی دندان هایی است که در اثر تروما (آسیب و ضربه) شکسته شده یا در اثر عدم رعایت بهداشت دهان و دندان و عدم استفاده از مسواک، نخ دندان و دهان شویه های ضد باکتریال، دچار پوسیدگی شده اند و شما مجبور به کشیدن آن دندان های عفونی شده اید. این روش ، جایگزین روش قدیمی دندان مصنوعی یا همان پروتز متحرک و روش درمان پروتز ثابت یا اصطلاحاً بریج (Bridge) شده است.

عمل جراحی ایمپلنت، نیاز به استخوان فک سالم، با قطر مناسب دارد. به همین دلیل در سنین بالا نیاز به معاینه بیشتر و آزمایشات دقیق و عکس برداری رادیو گرافی و تصاویر سه بعدی CBCT از دندان و استخوان فک بالا و پایین دارد. چرا که برای جوش خوردن ریشه ایمپلنت دندان، که از جنس تیتانیوم خالص است نیاز به لثه سالم و استخوان فک سالم با استحکام و قطر و ضخامت مناسب داریم. البته با توجه به تجهیزات پزشکی موجود در تهران، انواع ایمپلنت در تهران، قابل انجام است و افراد مسن و سن بالا می توانند با ترمیم استخوان فک خود در مطب و کلینیک دکتر  محمدی بدون نگرانی از درد عمل جراحی و عوارض آن در سال های آینده، از انواع ایمپلنت های دیسکی و تیغه ای را انجام دهند.

بهتر است بدانید که از ایمپلنت سوییسی، امریکایی، آلمانی، فرانسوی و همین طور در صورت محدود بودن بودجه شما از ایمپلنت کره ای و ایرانی که قیمت پایین تری دارند، استفاده می شود. در ویزیت و مشاوره رایگان بیماران دندانپزشکی، دکتر محمدی به هیچ استفاده از نوع چینی آن که عمر مفید کوتاهی دارند را به بیماران توصیه نکرده و این امکان در کلینیک دکتر شهاب محمدی به هیچ وجه وجود ندارد که بخواهید (به سبب ارزان بودن و قیمت پایین) برای شما ایمپلنت چینی کاشته شود.

نکته آخر این که پس از کاشت ریشه دندان ایمپلنتیوم که از جنس تیتانیوم خالص است، روکش دندان و تاج ایمپلنت با توجه به رنگ دندان های طبیعی شما در آزمایشگاه تخصصی دکتر محمدی، تهیه شده تا در نهایت بتوانید یک لبخند زیبا با دندان های کاملاً هم رنگ و هم شکل داشته باشید. در صورت تمایل به انجام عمل زیبایی و لمینت می توان از کد رنگ دیگری برای تاج دندان کاشته شده استفاده کرد. در واقع ایمپلنت دندان، از نظر ظاهر، کارکرد و استحکام در جویدن و گاز گرفتن لقمه و همین طور طول عمر، کاملاً مشابه دندان طبیعی بوده و پس از مراقبت های لازم دوران نقاهت کاشت، مراقبت از ایمپلنت کاملاً مشابه سایر دندان های طبیعی یعنی مسواک زدن، کشیدن نخ دندان و استفاده از دهان شویه ضد باکتریال است.


انواع خدمات دندانپزشکی

ارائه بهترین خدمات دندانپزشکی با قیمت مناسب
ایمپلنت
ایمپلنت
ارتودنسی
ارتودنسی
ونیر کامپوزیت
ونیر کامپوزیت
لبخند لثه ای
لبخند لثه ای
 عصب کشی
عصب کشی
دندان عقل
دندان عقل
 پرکردن دندان
پرکردن دندان
لمینیت
لمینیت

مقالات دندانپزشکی

مقالات عمومی
مقالات تخصصی
 • آماده سازی بستر ایمپلنت پیش از خارج کردنinterradicular : ارائه یک روش جدید برای کاشت ایمپلنت فوری به جای دندان آسیا مولتی روت

  کاشت ایمپلنت فوری به جای دندان های آسیا مولتی روت با چالش های آناتومی خاصی مربوط به محل کاشت شامل آماده سازی بستر ایمپلنت در حضور تیغه استخوان بین ریشه ای رو به روست. هدف این مقاله ارائه و تشریح کردن روش جدیدی است که می توان از آن به عنوان راهنمایی برای آماده سازی بستر ایمپلنت برای کاشت ایمپلنت های فوری به جای دندان مولتی روت کشیده شده در فک بالا و پایین استفاده کرد.

 • اتصال ایمپلنت

  سوالات تخصصی خود درباره ایمپلنت و لمینت را از دکتر محمدی جراح و دندانپزشک و متخصص زیبایی دندانپزشکی دریک جلسه مشاوره اختصاصی بپرسید.

 • اثرات کاشت ایمپلنت دندانی بر روی استخوان فک

  در طراحی جدیدترین ایمپلنت ها، محققان به دنبال کاهش مسائل احتمالی پیوند استخوان، مانند استخوان کم تراکم یا بیماران مبتلا به بیماری های سیستمیک که ترمیم استخوان را به خطر می اندازند، و همچنین کاهش تحلیل استخوانی و شکستگی پروتز، بویژه در هنگام بارگذاری فوری هستند.

 • ایمپلنت دندان برای سالمندان

  کاشت ایمپلنت حتی در سالمندان و افراد معلول تا زمانی که بیمار به درستی مدیریت شود، موفقیت آمیز است. احتمال دارد که افراد مسنی که مراقبت طولانی مدت نیاز داشته و قادر به رفتن به دندانپزشکی نیستند، مراقبت از سلامت دهان و پروتز و قرار دادن ایمپلنت برایشان دشوار باشد

 • مقایسه روش اندودنتیکس و ایمپلنت دندان

  راهنمایی مردم برای حفظ دندان ، هدف نهایی علم دندانپزشکی است. معضل چالش برانگیز پزشکان، زمانی است که دندان ها باید کنده شوند و ایمپلنت ها جایگزین شوند. تمایل زیادی به یک رویکرد ساده برای "کندن و کاشت ایمپلنت" وجود دارد، اما این کار همیشه ساده و یا اخلاقی نیست