02188695864
شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از بلوار دریا، کوچه بهاران ۲، پلاک ۵۳ (روبروی مرغ سوخاری کوپال)، واحد ۲
شنبه تا پنج شنبه: 10 صبح تا 9 شب
drmohammadi
logo ×

مقالات آموزشی

مجله دندان پزشکی کلینیک دکتر شهاب محمدی

معرفی بهترین مرکز ایمپلنت دندان در تهران
معرفی بهترین مرکز ایمپلنت دندان در تهران

معرفی بهترین مرکز ایمپلنت دندان در تهران را برای شما در نظر گرفته‌ایم. بهترین مرکز ایمپلنت دندان در تهران باید فاکتورهای مهمی مانند تخصص، تجربه و سابقه‌ی درخشان، تکنولوژی‌های پیشرفته و مواد باکیفیت، محیطی آسوده و پرسنلی دلسوز، هزینه‌های منطقی و شفافیت مالی، توصیه‌های ارزشمند و همراهی تا انتهای مسیر را در اختیار داشته باشد.

کامپوزیت بهتر است یا لمینت؟
کامپوزیت بهتر است یا لمینت؟

کامپوزیت بهتر است یا لمینت؟ اگر به دنبال راهکارهای سریع برای رفع ایرادات کوچک در دندان‌های خود هستید، کامپوزیت گزینه مناسب‌تری نسبت به لمینت دندان است. در کامپوزیت دندان نیازی به برداشتن مینای دندان نیست. اما اگر می‌خواهید به‌طور اساسی فاصله بین دندان‌ها، اندازه و شکل آن‌ها را تغییر دهید، لمینت نسبت به کامپوزیت گزینه مناسب‌تری خواهد بود.

بهترین متخصص لمینت در تهران
بهترین متخصص لمینت در تهران

داشتن لبخندی زیبا رویایی است که بسیاری از ما در سر می‌پرورانیم. اما گاهی اوقات، عیوب دندان‌ها مانند شکستگی، تغییر رنگ یا نامرتبی، مانع از درخشش لبخند ما می‌شوند. در این شرایط، لمینت دندان می‌تواند راه‌حلی مؤثر و ماندگار باشد. ازاین‌رو انتخاب بهترین متخصص لمینت در تهران و سایر شهرها اهمیت ویژه‌ای دارد، چراکه این انتخاب مستقیماً بر نتیجه نهایی و رضایت شما تأثیر می‌گذارد.

چند دندان را میتوان با هم کشید؟
چند دندان را میتوان با هم کشید؟

چند دندان را میتوان با هم کشید؟ پاسخ این سؤال به شرایط مختلفی بستگی دارد. به‌طورکلی کشیدن هم‌زمان دو یا حتی چند دندان در یک جلسه امکان‌پذیر است، اما این تصمیم نهایی را دندان‌پزشک متخصص با بررسی دقیق شرایط بیمار و وضعیت دندان‌ها می‌گیرد. درصورتی‌که فرد از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشد، دندان‌های موردنظر برای کشیدن از استحکام کافی برخوردار باشند و نیاز به جراحی خاصی برای خارج کردنشان نباشد، امکان کشیدن هم‌زمان آن‌ها بیشتر است. در ادامه مطلب با ما در بهترین کلینیک دندانپزشکی غرب تهران همراه باشید.

چند دندان را می توان ایمپلنت کرد؟
چند دندان را می توان ایمپلنت کرد؟

چند دندان را می توان ایمپلنت کرد؟ تعداد ایمپلنت کردن دندان‌ها به شرایط فک و استخوان بیمار بستگی دارد. به‌طورکلی جراح و یا دندان‌پزشک تصمیم نهایی را برای تعداد دندان‌های ایمپلنت شده می‌گیرد. در این مقاله از بهترین کلینیک‌دندانپزشکی غرب تهران باهم به دنیای هیجان‌انگیز ایمپلنت سفر می‌کنیم و به این سؤال به‌طور کامل پاسخ می‌دهیم.

چرا دندان درد در شب بیشتر است؟
چرا دندان درد در شب بیشتر است؟

چرا دندان درد در شب بیشتر است؟ درد بیشتر دندان در شب به عوامل متعددی چون تحلیل لثه، دندان‌قروچه، عفونت سینوسی، فشارخون و  اینکه اعصاب حساس دندان در تاریکی شب بیدارتر می‌شوند، بستگی دارد. در این مقاله باهم به دنیای پیچیده دردهای شبانه دندان سرک می‌کشیم و راهکارهایی برای غلبه بر این کابوس نیمه‌شبی پیدا می‌کنیم.

پست دندان چیست؟
پست دندان چیست؟

پست دندان چیست؟ گاهی اوقات بعد از عصب‌کشی، بخش زیادی از دندان از بین می‌رود و دیگر نمی‌تواند روکش را به تنهایی نگه دارد. پست دندان! پست دندان میله‌ محکم و بادوام، داخل ریشه‌ دندان قرار می‌گیرد و زمینه‌ی استحکامی برای روکش جدید فراهم می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با بهترین کلینیک دندانپزشکی غرب تهران همراه باشید.

پرکردن دندان چقدر طول می کشد؟
پرکردن دندان چقدر طول می کشد؟

پرکردن دندان چقدر طول می کشد؟ پرکردن دندان یک ساعت به طول خواهد انجامید. برای پرکردن دندان سعی کنید از بهتری کلینیک ها مانند کلینیک دکتر محمدی معتبرترین کلینیک دندانپزشکی غرب تهران استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم ضمن بررسی اهمیت پر کردن دندان، گام‌به‌گام مراحل این فرآیند را توضیح دهیم و به طور مفصل به سوال شما در مورد زمان‌بندی آن پاسخ دهیم. پس با خیال راحت همراه ما باشید تا با آگاهی کامل، با دندان‌هایی سالم و لبخندی زیبا بدرخشید!

عوارض آمپول بی حسی دندان
عوارض آمپول بی حسی دندان

ازجمله عوارض آمپول بی حسی دندان می‌توان به مواردی چون افزایش فشارخون و اُفت آن، سرگیجه شدید، پدیدار شدن مشکلات پوستی، سردرد،  بی‌حسی در برخی از نواحی بدن، حالت تهوع، ایجاد اختلالات بینایی، ایجاد اختلال در بلع، بی‌حالی و خستگی اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر دراین‌باره با سایت دکتر محمدی همراه باشید.

بی‌حسی دندان چقدر طول میکشد؟
بی‌حسی دندان چقدر طول میکشد؟

بی‌حسی دندان چقدر طول میکشد؟ در اکثر واقع بی‌حسی دندان 2 تا 3 ساعت پایدار خواهد بود. بی‌حسی در هنگام دندانپزشکی بر روی لب و دهان 4 الی 5 ساعت پایدار خواهد بود. چنانچه بی‌حسی دندان بیش‌ازاندازه به طول انجامید با دندان‌پزشک جهت استفاده از داروهای معکوس مشورت کنید. برای اطلاعات بیشتر دراین‌باره با ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر محمدی همراه باشید.

معرفی اسپری دندان درد قوی در ایران
معرفی اسپری دندان درد قوی در ایران

معرفی اسپری دندان درد قوی در ایران را برای شما در این مطلب از سایت دکتر محمدی را برای شما در نظر گرفته‌ایم. اسپری دندان درد نیک توتال، اسپری دندان درد پرفکتیل و اسپری دندان درد آکوا دنت اسپری دندان درد قوی در ایران هستند که می‌توانید از آن‌ها با مجوز پزشک استفاده نمایید.

با دندان درد کودکان چه کنیم؟
با دندان درد کودکان چه کنیم؟

با دندان درد کودکان چه کنیم؟ کمپرس سرد، ماساژ ملایم لثه، استفاده از دهان‌شویه، آب‌نمک و مراجعه به دندان‌پزشک راهکارهایی هستند که در مواقعی که کودکان شما با دندان درد مواجه می‌شوند می‌توانید از آن استفاده کنید. هیچ صدایی دل‌خراش‌تر از گریه و ناله کودک دلبندتان به خاطر دندان درد نیست. اما نگران نباشید! در این مطلب از کلینیک دندانپزشکی دکتر محمدی به شما والدین گرامی راهکارهای مفیدی برای تسکین درد دندان کودک و اقدامات لازم برای حل ریشه‌ای مشکل ارائه می‌دهیم. پس نفس عمیقی بکشید و با ما همراه باشید.